Jeg har fått aldeles strikkedilla. Bestilte denne kjekke boka på Capris til halve prisen av normal pris på bokhandel.

Denne kjolen forelsket jeg med hodestups i. Så nå har jeg regnet om hvor mange masker som må legges opp i forhold til strikkefastheten på garnet jeg har valgt.
Det meste jeg eier av klær går i svart eller grått. Dette ble ingen unntak. Ser for meg hekla blomster i litt forskjellige gråtoner til pynt på kjolen. Ååå som jeg gleder meg til den er ferdig.

Men med pinne nr 3 tar det sin tid. Det er 320 masker på pinnen og en runde tar sin tid. I morgen kveld skal jeg på strikkekafe :)

Dette prosjektet skal bli ferdig og jeg skal prøve å strikke noen runder hver dag.
Jeg blir så glad for kommentarene dere legger igjen og har bestemt meg for å bli flinkere til å legge igjen kommentarer selv også. Ha en fin kveld. Jeg er nok tilbake med innlegg i løpet av uka. Har jo fått dilla på blogginnlegg også :) Snart jul og jeg kjenner jeg må smile hele tiden. Sikker på at jeg sover med et smil om munnen også :)